האם העובדים שלך משדרים בהופעתם החיצונית את המסר אותו היית רוצה שהם יעבירו? האם במבט כללי מהצד ניתן לראות אצלך עובדים איכותיים ומקצועיים?

במרבית מבתי העסק בישראל לא קיים קוד לבוש מחייב. בימי הקיץ, עובדים עם כפכפי הוייאנס וגופיה הם דבר שבשגרה, שלא נדבר על ג'ינסים עם קרעים שלא משאירים שום מקום לדמיון בכל הנוגע למבנה הרגל ולצפיפות השיער במקום. האם עובדים שמופיעים בצורה לא מכבדת או מוזנחת לעבודה הם העובדים שהיית רוצה שייצגו את העסק שלך? האם תוכל להרשות לעצמך, אחרי כל העבודה הקשה שמושקעת במקצועיות שלהם, להרוס את הרושם הטוב של בית העסק שלך בגלל מראה מוזנח של עובד?

כיום, עם החקיקה המוגברת בנושא הטרדות מיניות, קשה יותר ויותר להעיר לעובד בנוגע להופעתו החיצונית והדרך היחידה והיסודית ביותר לטפל בנושא היא להשתמש בשירותיהם של אנשי מקצוע הנוגעים לעניין קוד לבוש והופעה למשרד.

ייעוץ תדמית וסטיילינג לאנשי עסקים הוא תחום שתופס תאוצה בשנים האחרונות מתוך ההבנה כי בעולם המודרני הרושם החיצוני שהאדם מותיר אחריו הוא קריטי לעניין המשך ההתקשרות. שירותי יעוץ תדמית נכנסו לכל תחום בעולם העסקי וחברות רבות מעבירות את עובדיהן סדנאות בנושא על מנת לאפשר להם לשדר את המסר הנכון ביותר לתפקידם, ובכך לשפר את ביצועיהם.

Dress Code מזמינה אתכם להעניק לצוות העובדים חוויה מפנקת ומעצימה שתיתן לכם כמעסיקים ולהם כמועסקים הבנה מעמיקה יותר בתחום הנראות והסטיילינג לאנשי עסקים ותעזור לעסק שלך למתג את עצמו גבוה בשורה אחת עם כל העסקים המכובדים והמקצועיים בעולם.

אולי יעניין אתכם לקרוא את המאמר הבא – גבר שפר הופעתך

כי בסופו של דבר בעולם העסקים הכל אישי, אז למה שלא נתחיל משם?

ייעוץ תדמיתי לעסקים

Dress Code תוכנית ייעוץ תדמית

  • הבנת פעילות העסק, צרכיו ושאיפותיו מבחינה מיתוגית
  • התאמת קוד לבוש עבור כל סוגי העובדים וכתיבת נוהל מחייב להופעה למשרד
  • העברת סדנא בנושא קוד לבוש, סטיילינג לאנשי עסקים וייעוץ תדמית
  • סיוע בעיצוב מדים ולבוש אחיד במידת הצורך
  • הדרכת עובדים בתפקידי ייצוג מיוחדים (נציגים בתערוכות בארץ או בחו"ל, אירוח אנשי עסקים מחו"ל) בנוגע לנושא קוד הלבוש הרשמי לעסקים ויתר הפרטים הקטנים שקיומם או העדרם עשויים להשפיע בצורה מהותית על התוצאות של כל פגישה וישיבה.

Dress Code הטבה לעובדים

מתנה לעובדים

כבר נמאס מתווי השי? החבילות המעוצבות עם המגבות וסבוני הפצ'ולי כבר לא מרגשות אף אחד? הגיע הזמן לגוון, לחדש ולפנק את העובדים במתנה שתרגש ותעצים אותם. מפגש סטיילינג בן 4 שעות הכולל ייעוץ סטיילינג בהתאם לקוד לבוש אליו הוא מחוייב וסיבוב קניות מהנה ומפרה שיפתח את הרגלי הלבוש שלו למקומות חדשים ומעניינים.

ניתן גם לצרף תקציב לרכישת ביגוד – דבר שיהפוך את הפינוק הזה למושלם במיוחד.

מבטיחה שהם לא יפסיקו לדבר על זה …

Dress Code הפקת צילומי תדמית

צילום תדמיתי לעסקים

היום, בעידן הדיגיטל, הלקוחות שלנו מחפשים את נותני השירות ברשת והחשיבות של הנראות והשפעתה בעולם העסקים תקפה במיוחד כשהלקוח שלנו מכיר אותנו לראשונה דרך המדיות השונות.

ככל שתמונת הפרופיל העסקית תהיה איכותית ומקורית יותר, כך יגדלו מספר הלקוחות הפוטנציאלים שיבחרו להכיר אתכם, ילחצו על הלינק ובסופו של דבר – גם יחליטו לרכוש את השירות שאתם מציעים.

תמונת תדמית טובה תמתג אתכם נכון, תעביר מסר איכותי ותמשוך אליכם בדיוק את הלקוחות שאתם מכוונים אליהם.

צילומי תדמית הינם צילומים שהקונספט שלהם מתוכנן מראש בהתאם למטרות שתציבו. ישנם צילומים המתרחשים בתוך בית העסק – בסביבה הטבעית של נותן השירות, ישנם צילומי תדמית עם רקע אחיד שיכולים להתבצע הן בבית העסק באיזור שיוקצה לצילומים והן בסטודיו. כל הצילומים נעשים באוירה מהנה ובאופן הכי מקצועי שיש תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים ביותר.

פרט לסטיילנג על הסט שנעשה על ידי, לצילומים יתלוו מאפרת מקצועית שמתמחה בצילומי ביוטי והכי חשוב צלם מוכשר שיוציא מכם על כל תמונה מחמאה גדולה מהקודמת.

בסוף התהליך תקבלו קובץ תמונות ערוכות לשימוש במדיות השונות.

עכשיו הכדור בידים שלכם…

אם קיבלתם החלטה או שאתם עדיין מתלבטים, אני פה לשרותכם…

אושרת   054-3153154

פוסטים דומים