אתם שאלתם - אני עונה

עבדתי עם כולם. מפתחי אפליקציות, שחקנים, בעלי קרנון הון, כתבי ספורט, בנקאים ומורים בתיכון. הדבר היחיד המשותף לכל הלקוחות שלי זה שכולם מצליחים בהיבט זה או אחר – אבל מרגיש כאילו הם לא רואים את זה.
כתבתי על חשיבות הנראות שלנו ועל הצורך להתלבש להצלחה רבות ואני מרגישה שהייתה לי הזכות אצל כל אחד מהלקוחות שלי להכניס את החלק האחרון בפאזל המרכיב את ההצלחה האישית שלו. מדהים להסתכל על תהליך כזה מהצד ולראות מה השינוי במלתחה עושה לנפש. (חפרתי ?)

טוב, ראשית, בגלל שאני רו"ח במקצועי, השאלה הזאת הרימה לי להנחתה ולכן אומר ששכירת סטייליסט הינה השקעה לטווח ארוך ולא הוצאה מיידית. חשוב להבין שמי ששוכר את שירותיי עושה זאת בגלל שהוא מרגיש שהוא לא נמצא במקום שבו הוא רוצה להיות מבחינת נראות. משהו לא שלם לו מבחינה חיצונית והוא בעצמו לא מצליח לסדר את זה. סטייליסט מקצועי נותן, פרט למלתחה הנרכשת במהלך הליווי קניות, גם המון טיפים והסברים ללבוש נכון, לשילובים אפשריים לכל הרכישות, לקנייה מושכלת ונכונה (נכונה לגזרה ולכיס הלקוח) ולכן השירות הזה הוא לא בר השוואה לעוד שלושה זוגות מכנסיים שישבו גם הם בארון ולא יעשה בהם שימוש נכון.
חשוב להבין, מכיוון שאני שולטת בקולקציות שנמכרות, הן בחנויות והן ברשת האינטרנטית, אני תמיד יודעת היכן שווה יותר לקנות. וגם לזה יש מחיר (אלטרנטיבי).

ליווי קניות עם סטייליסטית אישית אינו מתחיל מיד כשנפגשים, הוא מתחיל עוד הרבה לפני. לאחר קביעת הפגישה עם הלקוח נשלח אליו שאלון למילוי – דרכו אני בעצם לומדת את כל הרגלי הקניות שלו – מה הרושם שהוא משאיר אחריו היום, מה הוא אוהב או לא אוהב ללבוש, מה המידות שלו בכל דבר, מה זה בשבילו חולצה יקרה וכד'. בנוסף, את הפגישה שלנו אני מתחילה בחצי שעה של שיחה על קפה . אני עם הקפה שלי, הוא – עם מה שהוא אוהב. אני כל פעם מוקסמת מחדש מהאופן שבו החצי שעה הזאת פותחת את הלקוח בפני. זהו, אחרי זה מרגישים איתי הכי בנוח בעולם – בסופו של דבר אני אשת מקצוע – וזאת העבודה שלי.  

לרוב את הפגישות שלי אני מקיימת בשני מרכזי קניות עיקריים בעיקר בגלל שאלו המגרשים הפרטיים שלי. חשוב לי להכיר כל מקום במרכז קניות ולדעת איך אני מתכננת את הזמן שלי עם הלקוח. בנוסף, חשוב להבין שהמחירים ברשתות לא שונים מהמחירים במרכזים אחרים, מה שכן שונה זה ההיצע של הבגדים ואני משתדלת להביא את הלקוח למרכז בו ההיצע של הבגדים הוא הכי נכון עבורו.
חשוב לי שיהיה לך נעים, שתמצא חניה בקלות ושזה יהיה במרכז הארץ. בסופו של דבר, כל הפרמטרים האלה משפיעים על חווית הלקוח ואני לוקחת את זה בחשבון. 
לא נכנס לחנויות יוקרה כאלה ואחרות אם לא תבקש מפורשות. התקציב נקבע מראש ולפיו אני עובדת.

סטייליסטית אישית לא אמורה לעשות "העתק" "הדבק" מהטעם שלה על הטעם של הלקוח או מהטעם של הלקוח הקודם על זה שלאחריו. הבחירות נעשות בהתאם לנתונים של הלקוח, העדפותיו, עיסוקו, אורח חייו וכמובן – התקציב שלרשותו. לאורך הפגישה ישנו דו שיח מתמשך על הפריטים ובהתאם לזה אני מנתבת את הפגישה. בסופו של תהליך אתה תראה את הגרסה המשופרת של עצמך, בדיוק כמו זו שרצית לראות. 

מרגע ההתקשרות הראשונית עם הלקוח, כל השיחות, השאלות וההתלבטויות הן אלו שעוזרות לי להרכיב את המלתחה המושלמת שתתאים ללקוח שלי בלבד. אין לי מקום לחלוק את מה שבחרנו עם אף אחד מלבד הלקוח ששילם על כך. אמנם מאוד יפה לראות את התוצאה, אבל מרגיש לי שזה לא מכבד את הלקוח והפרטיות שלו – לכן אני בוחרת לא להציג זאת בכלל. 
מה שכן, הבלוג שלי משקף במידה רבה את הקווים שלפיהם אני הולכת, את מידת האסתטיקה שלי ואת הבחירות שלי. אני מקווה שכל זה יעזור לך לבחור אותי כסטייליסטית האישית שלך בלב שלם.