כבר שנים שאתם מחליטים, כל פעם מחדש, לעשות סדר במלתחה שלכם ולהתחיל לשדרג את הארון. אתם מקלידים את הביטוי – סטייליסטית אישית מחיר. אבל משום מה – שום דבר חוץ מכמה קניות מיותרות לא יוצא מזה. אתם מבינים עד זה חשוב לקריירה שלכם ולמה שאתם משדרים – אבל לא מצליחים לבטא את עצמכם בעזרת הבגדים. עוברים על תמונות במגזינים ומתמלאים תסכול, מסתכלים על קולגה מהעבודה ולא מבינים איך היא נראית ככה ואתם לא…
אז אחת ולתמיד נשים את הדברים על השולחן. התמונות במגזינים הן פנטזיה שמקורה בדוגמנים שהעבודה שלהם זה להראות טוב ובאינסוף אנשי צוות שעוזרים להם להראות ככה – זאת ממש לא המציאות. למרות זאת, את המציאות שלכם אתם כן יכולים לשנות. להביא אותה לרמה טובה, כזאת שתצליח לסובב ראשים, לגרוף מחמאות ולשדר את המסר הנכון עבורכם לסביבה. יש אנשים, כמו הקולגה ההיא, שיודעים לעשות את זה לבד – ויש שצריכים סטייליסט אישי. אז כמה עולה לשכור שירות סטיילינג אישי

סטייליסט אישי

אם פעם התפיסה הייתה שרק אדם ממש עשיר או מפורסם יכול להחזיק סטייליסטית אישית, היום המצב הוא אחרת. לשכור סטייליסטית אישית הפך להיות לגמרי מיינסטרים. יותר ויותר אנשים מבינים שהם יכולים להרשות לעצמם לשכור איש מקצוע כמו סטייליסט אישי בדיוק כמו שהם הולכים למעצב שיער, לקוסמטיקאית או אפילו ליועץ מס.

סטייליסט אישי לא צריך לדעת רק לקנות בגדים יפים. זאת – ממש לא בעיה. סטייליסט אישי חייב להבין את הנתונים של הלקוחות שלו ובהתאם אליהם להלביש אותם בצורה שהכי תחמיא להם. גם אם זה אומר לוותר על פריטים טרנדיים שלא מחמיאים ללקוח או להסביר ללקוח שאת התמונה שהוא שלח מפינטרס אתה לא יכול לחקות – כי זה לא יעמוד במבחן המציאות.
סטייליסט אישי חייב לשלוט בהיצע הבגדים והאקססוריז הן בחנויות והן ברשת האינטרנטית וצריך להיות מסוגל להתאים מלתחה לתקציב הלקוח.
בנוסף, חשוב ששירות סטיילינג אישי יכלול גם ייעוץ תדמית. כלומר, העבודה לא תהיה שלמה אם בגזרת הפנים יהיו נושאים שיש לעבוד עליהם (מבחינתי, יש מקרים שזה יותר חשוב מהבגדים!), תספורת וצבע מחמיאים, משקפיים מתאימים המשדרים מסר הנכון ללקוח, גבות מסודרות בצורה שתשרה על הפנים את ההבעה הנכונה ועוד. רק כך יקבל הלקוח את התוצאה שאותה רצה להשיג בעצם פנייתו לסטייליסט אישי.

לעניינו – אם אתם חושבים לשכור שירותי סטיילינג אישי חשוב שתבינו שאתם הולכים להשקיע בעצמכם. השקעה שתשדרג את המלתחה שלכם בצורה ניכרת תגבה מכם כמה אלפי שקלים (בהתאם לתקציב האישי).

לשאלתכם, סטייליסטית אישית מחיר – התעריף לשעת סטייליסט אישי נע בין 250 – 1,000 שקלים (תלוי בסטייליסט) הוא משוכלל לרוב בחבילות שונות שהסטייליסטיים מציעים.

לקוחות שרוצים לעבוד עם סטייליסט אישי אבל אין באפשרותם להשקיע במלתחה חדשה, יכולים להשתמש בסטייליסט כדי לפתח את הסגנון האישי שלהם עם הבגדים שיש להם במלתחה. ואז, לאט לאט להוסיף למלתחה פריטים בעצמם. בחבילה שכזאת למשל, אני ממליצה ללקוחות שלי על פריטים לרכישה און ליין והם – בזמנם רוכשים אותם ומשדרגים את המלתחה.

הידעתם? ניתן להזמין גם שירות סטיילינג לגברים!

ליצירת קשר לתיאום פגישת ייעוץ תדמית וסטיילינג אישי – אושרת 054-3153154 או מלאו את הפרטים הבאים :

פוסטים דומים