ייעוץ תדמית אישי של Dress Code

בעולם שבו אנו חיים, לרושם החיצוני שאנחנו משאירים אחרינו יש משקל רב. הדבר בא לידי ביטוי במישור העסקי, האישי וכל מה שבינהם. לנראות שלנו יש חשיבות מכרעת וכך גם לשפת גוף שאנחנו משדרים. כל זה יוצר בעצם את התדמית האישית שלנו – וממתג אותנו בהתאם. קשוח אה ? זה העולם שאנחנו חיים בו.

ייעוץ תדמיתי אישי

אם סגנון ונראות הם חלק נכבד מההצלחה האישית שלנו הרי שסטיילינג נכון ובניית תדמית אישית מהווים כלי חשוב להצלחה אישית ועסקית.

לאחרונה, יותר ויותר אנשים פונים לשירותי ייעוץ תדמית מקצועיים בכדי ליצור לעצמם את התדמית שנכונה יותר עבורם. כזאת שתגרום לשינוי אמיתי, עמוק, חיצוני ופנימי, שתהווה עבורם קפיצת מדרגה משמעותית ואמיתית.

שירותי ייעוץ תדמית כוללים תהליך אישי בו אני לומדת להכיר אתכם, את האופי שלכם, את אורח החיים והשאיפות. ביחד ננסח את המטרות והיעדים העומדים בפנינו ואת הדרך הכי טובה להגיע אליהן בעזרת המראה והמסר שתשדרו.

ייעוץ תדמית מוצלח יכול למתג אתכם גבוה יותר, להפוך אתכם למעניינים יותר בעיני החברה, אטרקטיבים יותר ורציניים יותר.

ובגלל שבעולם העסקים בסוף הכל אישי … נתחיל משם – ממך, כי הנראות חשובה!   

אם אתם מעוניינים לצאת לדרך אישית חדשה ולשדרג את תדמיתכם כך שתשרת אתכם הכי טוב שאפשר, אשמח להפגש לתוכנית מנטורינג (אימון אישי). בשיחה הראשונה אכיר אתכם, יחד נציב מטרות ונבנה תהליך שעובד על הנראות והביטחון העצמי. נעבור על המלתחה הקיימת ונתכנן אחת חדשה שתשרת את התהליך, איך לא ? נכיר את קודי הלבוש השונים והשימוש בהם, נצא למסע כייפי של שופינג שכולו פרגון לעצמכם, נלמד מה הכי מתאים למבנה הגוף, איך להתלבש נכון, עדכני ומענין ואיך להתלבש להצלחה. נעבור על דרכים לטיפוח הגוף והפנים, על עיצוב הגבות והשיער. נעבור על כל פרט חיצוני שדרוש שדרוג – ונטפל בו ביסודיות.

מבטיחה שתהיה חוויה שלא תשכח, כזאת שתשפיע על היומיום שלכם מהפגישה הראשונה.

כל מה שנותר הוא לחייג עכשיו ולעשות צעד קטן לשינוי הגדול שיבוא…

אושרת 054-3153154

פוסטים דומים