מי אני בכלל

שמי אושרת אורן, נשואה + שלושה מהממים. אוהבת ונושמת אופנה מאז ומעולם.
לאחר 15 שנים כרו"ח בתפקידים בכירים החלטתי שעוד קידום אחד ואני קורסת. ניסיתי בכל כוחי להיזכר למה לכל הרוחות בחרתי במקצוע הזה ומה (פרט לשכר מעולה) גרם לי להמשיך כל השנים???
קצת קשה לי לצאת עם זה לציבור מפאת השטחיות של הדבר, אבל למעשה ההחלטה ללמוד חשבונאות נולדה מהרצון להתלבש בהתאם. כיוון שמגיל צעיר אהבתי להתלבש, להלביש ולקנות (ולא משנה למי ועם מי) החלטתי שזה המקצוע שבאמצעותו אני אממש בצורה הטובה ביותר את האהבה שלי ללבוש מוקפד ואיכותי. אז מה השאיר אותי כל כך הרבה שנים בתחום? אני מניחה שהקולקציות המתחדשות של זארה ומאסימו הן אלו שאפשרו לי לחדש ולהגיע כל יום באאוטפיט אחר – מבחינתי, ההצלחה בתפקיד הייתה רק בונוס.
אז אזרתי אומץ והכרזתי על עידן חדש בפני משפחתי וחברי. עידן שבו כל מה שאעסוק בו יהיה קשור לאופנה (ולחשבונאות – מסתבר שאי אפשר להוציא את זה ממני ). אבל לא סתם אופנה, כחובבת קניות מושבעת החלטתי להפוך את זה למקצוע ולתת שירותי סטיילינג לאנשי קריירה כמו אלו שהייתי פוגשת בסביבת העבודה שלי – שהסגנון האישי שלהם השפיע לרעה על התדמית שהם ניסו ליצור לעצמם כאנשי מקצוע מובילים.

אחת המטרות החדשות שהצבתי לעצמי בתור סטייליסטית אישית היא להחיות בארץ את נושא קוד הלבוש הלוקה בחסר ולהעלות את המודעות אצל אנשי קרירה לחשיבות המראה החיצוני וההשפעה הישירה שלו על התדמית האישית ועל כל כך הרבה רבדים בחיינו. על הנושאים האלה ועל עוד הרבה אחרים אני מדברת בסדנאות סטיילינג שלי ובהרצאות שאני מעבירה. 

DRESS CODE הבלוג – מתרגם את הטרנדים בעולם האופנה לקוד לבוש עסקי ומעודכן, מציע כלים שונים, השראות ורעיונות לאנשי קריירה, המעוניינים לשלב בין מקצועיות לבין סטייל אישי משובח.

מעוניינים ליצור איתי קשר בנייד : 054-315-3154
או השאירו פרטים ואדאג לחזור אליכם.