קצת על עצמי (ועל DRESS CODE שלי)...

שמי אושרת אורן, נשואה + שלושה מהממים. אוהבת ונושמת אופנה מאז ומעולם.
לאחר 15 שנים כרו”ח בתפקידים בכירים החלטתי שעוד קידום אחד ואני קורסת. ניסיתי בכל כוחי להיזכר למה לכל הרוחות בחרתי במקצוע הזה ומה (פרט לשכר מעולה) גרם לי להמשיך כל השנים???

שלחתי את עצמי להתבודדות ארוכה וחשיבה… ואז, כשהסרט רץ אחורה, נזכרתי שהכל נולד מההחלטה ללמוד חשבונאות כדי שאוכל להתלבש בהתאם. כיוון שמגיל צעיר אהבתי להתלבש ולקנות (או לקנות – ואז להתלבש :)) החלטתי שאני ממש, אבל ממש אוהבת לבוש מוקפד, כמו של נשות העסקים שאני רואה בטלויזיה. ידעתי שבארץ לא מתלבשים ככה, אבל אני החלטתי – שאני הולכת להיות רו”ח הכי מוקפדת והכי שיקית שיש. ומה השאיר אותי בתחום אתם שואלים ??? אני מניחה שהקולקציות המתחדשות של זארה ומאסימו… הן אלו שאפשרו לי לחדש ולהגיע כל יום באאוטפיט אחר – מבחינתי, ההצלחה בתפקיד הייתה רק בונוס.

אז אזרתי אומץ והכרזתי על עידן חדש בפני משפחתי וחברי. עידן שבו כל מה שאעסוק בו יהיה קשור לאופנה (ולחשבונאות – מסתבר שאי אפשר להוציא את זה ממני ) – אבל לא סתם אופנה, כחובבת קניות מושבעת החלטתי להפוך את זה למקצוע ולתת שירותי סטיילינג לאנשי קריירה – גברים ונשים, כאלו שהייתי פוגשת לאורך כל השנים – שהסגנון האישי שלהם השפיע לרעה על התדמית שהם ניסו ליצור לעצמם כאנשי מקצוע מובילים. אחת המטרות החדשות שהצבתי לעצמי בתור סטייליסטית אישית היא להחיות את קוד הלבוש אצל אנשי קרירה שהנראות משפיעה באופן ישיר על תדמיתם ולהוכיח לעצמי את המשפט שהאמנתי ואני עדיין מאמינה בו בכל ליבי – שהנראות חשובה! ומשפיעה באופן ישיר ועקיף על כל כך הרבה רבדים בחיים שלנו.

DRESS CODE הבלוג – מתרגם את הטרנדים בעולם האופנה לקוד לבוש עסקי ומעודכן, מציע כלים שונים, השראות ורעיונות לאנשי קריירה, המעוניינים לשלב בין מקצועיות לבין סטייל אישי משובח.

מעוניינים ליצור איתי קשר בנייד : 054-3153154
או השאירו פרטים ואדאג לחזור אליכם.