כמה מילים עלי

לאחר 15 שנים כרו"ח בתפקידים בכירים החלטתי שעוד קידום אחד ואבדתי.
אזרתי אומץ והכרזתי על עידן חדש בפני משפחתי וחברי. עידן שבו כל מה שאעסוק בו יהיה קשור לאופנה (ולכספים – מסתבר שאי אפשר להוציא את זה ממני ) – אבל לא סתם אופנה, כחובבת קניות מושבעת החלטתי להפוך את זה למקצוע ולתת שירותי סטיילינג אישי לגברים.
גבות הורמו,
התלחששויות נשמעו גם כשהיו בדציבלים שמגרדים את האפס,
אבל אני התעקשתי לעשות התמחות קלינית בתחום שלא ממש שמעו עליו בארץ ולהצליח לגרום לאלפי גברים ישראלים להראות הכי טוב שרק אפשר.
למה גברים?
רוב הגברים הישראלים לא חונכו באופן שמאפשר להם להעריך לבוש טוב ואיכותי. חוסר המודעות בקשר ללבוש נכון וחשיבותו נראה בכל מקום, בעיקר במגזר העסקי. לכן למעשה התחום הזה ממש קרא לי.
אז באתי.
וחוצמזה,
גברים הם הלקוחות המושלמים. קשובים, צמאים לידע ומתמסרים טובים לתהליך שמנוהל על ידי איש מקצוע. במיוחד כשהם מתחילים לדמיין איך הם יראו בסופו.

אחת המטרות החדשות שהצבתי לעצמי בתור סטייליסטית אישית היא להחיות בארץ את נושא קוד הלבוש הלוקה בחסר ולהעלות את המודעות אצל אנשי קרירה לחשיבות המראה החיצוני וההשפעה הישירה שלו על התדמית האישית ועל כל כך הרבה רבדים בחיינו. על הנושאים האלה ועל עוד הרבה אחרים אני מדברת בסדנאות סטיילינג שלי ובהרצאות שאני מעבירה. 

DRESS CODE הבלוג – מתרגם את הטרנדים בעולם האופנה לקוד לבוש עסקי ומעודכן, מציע כלים שונים, השראות ורעיונות לאנשי קריירה, המעוניינים לשלב בין מקצועיות לבין סטייל אישי משובח.

סקרנתי אתכם, מוזמנים ליצור איתי קשר בנייד : 054-315-3154
או שפשוט תשאירו פרטים ואדאג לחזור אליכם.