סטיילינג לגברים – בוא להכיר את הגרסה האותנטית של עצמך

קורס סטיילינג

נעים להכיר, שמי אושרת אורן, סטייליסטית לגברים ובעלת בלוג האופנה DRESS CODE בו אני כותבת רבות על תחום המומחיות שלי – סטיילינג לגברים.
נדמה שבכל שנה שעוברת, אופנת הגברים קופצת עוד שלב בסולם. גברים מאמצים הרגלי קניות שנחשבו עד עכשיו נחלתם של הנשים, מודעים לעובדה שיש למראה החיצוני השפעה רבה על התדמית האישית שלהם ולכן, אם הם מבינים בנושא, הם דואגים לטפח אותה – ואם לא – שוכרים סטייליסטית לגברים.

סידור מלתחה וליווי בקניות

כסטייליסטית לגברים אני מבינה שלכל גבר יש סגנון ייחודי משלו שמתאים לאישיותו ולסגנון החיים שלו. שירות הסטיילינג שלי יעזור לך לגבש את הסגנון האישי למדוייק ונכון יותר עבורך. במהלך הייעוץ נעבור יחד בחנויות ואבנה לך מלתחה חדשה, כזאת שתשקף את המסר הנכון ותיצור עבורך את המראה המחמיא ביותר. את הבגדים החדשים נצרף לקיימים ונלמד איך לשלב ביניהם ובאיזה אופן ניתן ללבוש כל פריט.
תן לי להוריד ממך את הלחץ, לחסוך ממך תסכול וזמן יקר של קניות מיותרות וניסיונות חוזרים ונשנים של הלבשה שלא מחמיאה למבנה גופך.

איך זה עובד?

מחקר

כדי לתת ייעוץ סטיילינג נכון, חשוב לי מאוד להכיר אותך – איך נראה היום יום שלך, השאיפות שלך, הסגנון האישי, מהו מבנה הגוף הגברי שלך (כן, כן… משלוש הפוך, ברור), מה התקציב שלנו לקניות ועוד.
איך אני עושה את זה? אני שולחת אליך את השאלון שלי שבו כל מה שבא לי לשאול ואחרי שכל המידע ברשותי, אני מתחילה בתכנון היום שלנו.

תכנון

אחרי שקיבלתי ממך את כל המידע שנשאלת עליו בשאלון הצולב שלי, אני מתחילה לערוך לנו מלתחה שתשקף אותך בצורה מדויקת, שתתאים לאורח החיים שלך והכי חשוב, כזאת שלא דומה לשום מלתחה שקנית בעבר, אבל עם זאת בהחלט כזאת שהיית בוחר.

היום שלנו 

החלק העיקרי בתהליך הסטיילינג הוא יום הקניות שנעבור ביחד. לאלו מביניכם הסובלים מפובית קניות- מבטיחה חוויה מתקנת. נבקר בחנויות חדשות שמתאימות לך או אפילו בחנויות שביקרת בהן עשרות פעמים ולא מצאת שם לא בגדים ולא את עצמך. אסביר לך לאיזה חנויות אתה צריך להיכנס ולמה? איזה גזרות או צבעים הכי מתאימים לך ואיך תוכל לחדש את המלתחה מדי פעם גם בלי סטייליסטית אישית.
ואז – שם מול המראה, תוכל להרגיש בשינוי שבגד נכון יכול לחולל במראה שלך.
כחלק מהתהליך, נדבר גם על כלל הנראות שלך – תספורת, זקן, משקפיים (אם יש) וכד'.

את המחמאות כבר תקבל בשלב הבא. 

כמה עולה שירות סטיילינג אישי ?

ניתן להזמין שירות סטיילינג אישי לחצי יום (4 שעות) – 1,750 ש"ח פלוס מע"מ
או יום שלם (6 שעות) – 2,300 ש"ח פלוס מע"מ

שוברי מתנה זמינים לכל השירותים באתר

חיכית לי כל החיים, היום תעשה משהו בשביל עצמך!
לקביעת פגישה – אושרת 054.3153154
או מלא פרטים ואחזור אליך בהקדם:

קניינות אישית (או – "תקני לי לבד, לקניון אני לא נכנס...")

אם אתה נמנה על הזן שלא יכול להתקיים אפילו רגע אחד בקניון אבל אתה ממש זקוק לחידוש מלתחה – אשמח לעשות עבורך קניינות אישית ולחדש לך את המלתחה בפרטי לבוש חדשים, יפים, מגוונים, בטקסטורות, הדפסים או גזרות שאף פעם לא ניסית ועשויים לחולל במראה שלך פלאים.

יש לי הרגשה שעדיין לא הכרת את הגרסה האותנטית ביותר של עצמך… 

 רוצה לעשות משהו בשביל עצמך עוד היום? כנס ומלא פרטים ליצירת קשר ואחזור אליך בהקדם.

פוסטים דומים