סטיילינג לגברים – בוא להכיר את הגרסה האותנטית של עצמך

נעים להכיר, שמי אושרת אורן, סטייליסטית לגברים ובעלת בלוג האופנה DRESS CODE בו אני כותבת רבות על תחום המומחיות שלי – סטיילינג לגברים.
נדמה שבכל שנה שעוברת, אופנת הגברים קופצת עוד שלב בסולם. גברים מאמצים הרגלי קניות שנחשבו עד עכשיו נחלתם של הנשים, מודעים לעובדה שיש למראה החיצוני השפעה רבה על התדמית האישית שלהם ולכן, אם הם מבינים בנושא, הם דואגים לטפח אותה – ואם לא – שוכרים סטייליסטית לגברים.

סידור מלתחה וליווי בקניות

כסטייליסטית לגברים אני מבינה שלכל גבר יש סגנון ייחודי משלו שמתאים לאישיותו ולסגנון החיים שלו. שירות הסטיילינג שלי יעזור לך לגבש את הסגנון האישי למדוייק ונכון יותר עבורך. במהלך הייעוץ נעבור יחד בחנויות ואבנה לך מלתחה חדשה, כזאת שתשקף את המסר הנכון ותיצור עבורך את המראה המחמיא ביותר. את הבגדים החדשים נצרף לקיימים ונלמד איך לשלב ביניהם ובאיזה אופן ניתן ללבוש כל פריט.
תן לי להוריד ממך את הלחץ, לחסוך ממך תסכול וזמן יקר של קניות מיותרות וניסיונות חוזרים ונשנים של הלבשה שלא מחמיאה למבנה גופך.

קניינות אישית (או – "תקני לי לבד, לקניון אני לא נכנס...")

אם אתה נמנה על הזן שלא יכול להתקיים אפילו רגע אחד בקניון אבל אתה ממש זקוק לחידוש מלתחה – אשמח לעשות עבורך קניינות אישית ולחדש לך את המלתחה בפרטי לבוש חדשים, יפים, מגוונים, בטקסטורות, הדפסים או גזרות שאף פעם לא ניסית ועשויים לחולל במראה שלך פלאים.

יש לי הרגשה שעדיין לא הכרת את הגרסה האותנטית ביותר של עצמך… 

 רוצה לעשות משהו בשביל עצמך עוד היום ? כנס ומלא פרטים ליצירת קשר ואחזור אליך בהקדם.

או שפשוט חייג אלי ואספר לך איך אתה הולך להראות אחרי הפגישה איתי

אושרת 054-3153154

 

פוסטים דומים