סטייליסטית אישית

אולי זה הגיל… הקמטים, התדירות המואצת של ביקוריי אצל הספר המופקד על הסוואת השורשים השוטים, התזכורות הקופצות לבדיקות שונות ומשונות אצל רופאים שעד לפני כמה שנים לא ידעתי לבטא את ההתמחות שלהם ו – להמשיך ???? אמאלה, אני מזדקנת. חודש הבא אני חוגגת – כי גדלתי בשנה – ולראשונה בחיי אני באמת מרגישה שהתבגרתי.

אם יש צבע בפלטת הצבעים שיודע לנקות את כל ההפרעות הקטנות של סימני הגיל – זה הלבן. אוייי כמה שאני אוהבת את הלבן הזה, כל כך חגיגי, כל כך נקי וכל כך עושה טוב לעור הפנים שלי … גם לכן ?

ניצלתי את ההזדמנות שחג השבועות בפתח ושהגיעה העת לקצור (מחמאות) וחמקתי לסטודיו החדש של סבינה מוסייב לפנק את עצמי בחומר לבן מהמשובחים שיש בארץ. את סבינה הכרתי לפני יותר מחמש שנים כשתרתי אחר השמלה המושלמת לחתונה של אחי ומרגע שהיא הלבישה אותי באותה שמלת משי שחורה – אני שבויה בקיסמם של כל מה שיוצא מבית היוצר שלה.

סטייליסטית אישית
סטייליסטית אישית

כסטייליסטית אישית אני נשאלת הרבה בסוגיית הקשר המסובך שנוצר בין המשפטים "כדי להיות יפה צריך לסבול" (שאנחנו שומעות מהרגע שביקרנו אצל הקוסמטיקאית לראשונה) לבין "את הכי יפה כשנוח לך" (קונספרציה של "טבע נאות" להלאמת כפכפי ההריון) וכשאני מנסה להסביר את אותה סוגיה, נדמה כי למרות כל הפלפולים שאני מכניסה בהסבר (בכל זאת, דוסית לשעבר),  אני קושרת אותה חזק יתר.
אז לכבוד הפוסט החגיגי שלי, אניח לרגע בצד את כל האמרות הנוקבות הללו ואתן לתמונות לדבר בעד עצמן (טוב נו, לא לגמרי בעד עצמן – אעזור קצת).  

אוברול אוברסייז הוא אחד הפריטים האהובים עלי בקיץ, משוחרר ונוח מצד אחד ומצד שני – סקסי ונשי במינון הכי מושלם שיש. פה בגרסה לבנה וחגיגית במיוחד.

סטייליסטית אישית

בשל הקרבה הבלתי מוסברת שלי למסורת, החלטתי שזהו טיימינג מושלם להעלות את טרנד סלי הקש על סדר הפוסט. למרות שבקיץ האחרון היה נדמה שכבר ראינו את הקש ששבר, הטרנד התעורר לחיים עם פתיחתה הרשמית של עונת הרחצה והסלים הפכו ויראלים מתמיד והוכתרו כתיקי הקיץ הרשמיים של כל חובבת אופנה. אם סלינו על כתפינו או על ידינו – אתן חופשיות לבחור.

הטרנד המהמם הזה נחשב לכזה שקל להתאהב בו. לסלי הקש יש קסם מיוחד, הם משתלבים מצוין עם כל צבע ונותנים לכל מראה חיזוק של שיק מהמם אך לא מתאמץ במיוחד. ולכל הפרגון הזה אוסיף מחיר ידידותי הנובע כמובן, מחומר הגלם הזול (תזכרו מה להגיד כשתשאלו על הרכש החדש שתכניסו הביתה).

סטייליסטית אישית
סטייליסטית אישית

גם הבחירה השניה שלי לא חפה מאסוציאציות שיש לי בנוגע לחג הזה. נכון, אנחנו כבר לא יוצאות במחולות עם ביכורי החיטים שלנו – אבל היי, סלינו על כתפינו ואנחנו בהחלט הולכות לתת פיט רציני בחג בזה עם הלבן.

"בקיץ הזה תלבשי לבן תחשבי מחשבות בהירות..." (נעמי שמר)

סטייליסטית אישית
סטייליסטית אישית
סטייליסטית אישית
סטייליסטית אישית

לסוגיה שבה התחלתי אין ולא תהיה תשובה חד משמעית. משפטים אלו ועוד רבים אחרים הם רק משפטים. האם אני לא מרגישה יפה כשאני עולה על 12 ס"מ עקב  וחונטת את עצמי בחצאית עיפרון (שמותירה מעט מאוד אויר לנשום) ? או מרגישה פחות יפה באוברול אוברסייז נעים ונוח (שמשאיר הרבה מאוד מקום לדמיון) ??

לי כבר יש משפט אחר לאמץ – את הכי יפה שטוב לך ! תשתדלו לעשות הרבה ממה שאתן אוהבות ומה שאתן חושבות שיעשה לכן טוב – ותראו כמה יפות תהיו ! מרגיש לי ככה.
הולכת ליישם …

חג שמח לכולנו !

 

תודה לכם :  סבינה מוסייב / תיקים Cultgaia , ללין / משקפי שמש i-optic / תכשיטים פדני
צילום – לידור כהן  
תודה מיוחדת לעדן גבאי המדהימה שליוותה אותי ביום הזה

ליצירת קשר לתיאום פגישת ייעוץ תדמית וסטיילינג אישי – אושרת 054-3153154 או מלאו את הפרטים הבאים :

פוסטים דומים