אוהוווו…כמה שהתגעגעתי לתחושה הזאת … להרגיש אותה שוב, ממלאת אותי ביטחון, כמו שריון שמגן עליך מהסביבה הדינמית, התחרותית, המתחדשת. היא אלמותית, ללא קשר לטרדנים המתחלפים והיא גורמת לי להרגיש הכי מקצועית ושיקית שיש, כזאת שכולם מרימים את ענייהם אליה – כן… ככה אני אוהבת.

אז חזרתי אליה אחרי 8 חודשים בגלות הג'ינס והטי שירט – מאוהבת מתמיד!

"פאוור דרסינג" – הלבוש המוקפד שמעמיד את עצמתה של האישה במרכז תוך שהוא משרטט את דמותה כמצליחנית עתירת הישגים, הוא שוב הטרנד החם ביותר בגזרה. חליפות מכנסיים בגרסאות שונות, ז'קטים עם כריות כתפיים בהשראת שנות ה-80 או ז'קטים ארוכים שמתפקדים כשמלה מרכיבים את אחד המראות הנכונים לעונה הקרה שבפתח. עם גישה נכונה וסטיילינג אישי חכם – כל אחת תוכל להרכיב לעצמה מראה מלא עצמה המתאים לה. אם לפני 40 שנה ה"פאוור דרסינג" היה פשוט ונטול סקס אפיל, עכשיו הוא אינדוידואלי ורחב מתמיד.

אני אישית אוהבת את המראה הכוחני שלי נקי אך דרמתי משהו, כזה שאף אחד במשרד לא יפספס, שישאיר חותם של סטייל ובאותה נשימה יהיה מקצועי – שם אני מרגישה חזקה ומוערכת מכל ואם מה שאני לובשת משפיע על איך שאני חושבת ומתנהלת, הרי שעצם היומיומיות של הבגד הופכת אותו לכזה שאפשר לרתום אותו לטובת כל דבר כמעט, מהצלחה בעבודה ועד לצמיחה רגשית.
אז קדימה, לעבודה ! ☺

חליפת משבצות : massimo dutti  סריג גולף : silise נעליים : zara
חליפת סריג מעוינים : silise סריג גולף : silise נעליים : zara  תיק : hidesins ל silise

צילום: גלעד קובלרו איפור: דיקלה כהן

פוסטים דומים